MÖBLER / Bord / Matbord 14545280
nr 1454 5280
Matbord
Längd: 155 cm. Djup: 100 cm, höjd: 72 cm, med 2st iläggsskivor, 56x2cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:21:04
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr